Profil společnosti

Firma Ask4web vznikla na jaře 2006, a to transformací předchozí společnosti s obchodním názvem CUBE WD. Nejsme tedy, jak by se mohlo zdát, nováčkem na trhu, naše zkušenosti v oblasti tvorby www prezentací a webdesignu obecně mají tradici již od roku 2001. Naši klienti, styl práce, a vysoká kvalita poskytovaných služeb , zůstávají stejné.

Zákazníkům nabízíme profesionální služby v oblastech:

Našim cílem je pomoci Vám s využitím internetu jako nástroje pro komunikaci se zákazníky, propagaci, prodej a marketing.

Díky spolupráci s dalšími odborníky může naše firma poskytnout široké spektrum dovedností a zkušeností ve všech uvedených oborech. Zajišťujeme klientům nejen tvorbu www stránek, ale nabízíme také fullservis v rámci internetu. Provádíme analýzy návštěvnosti internetových stránek a účinnosti reklamy, poskytujeme odborné konzultace. Jsme schopni realizovat veškeré služby související s corporate identity (návrh a zpracování logotypů, propagačních materiálů, formulářů).

Internetové stránky a internet obecně je velice dynamickým a neustále rostoucím odvětvím, a s ním roste také spektrum souvisejících služeb . Neustále se vzděláváme a získáváme nové znalosti, abychom byli schpopni veškeré tyto služby našim zákazníkům nabídnout v maximální šíři a kvalitě .

Od roku 2003 do roku 2008 jsme úzce spolupracovali s reklamními agenturami Adam&Friends a Media Production , pro jejichž klienty jsme zajišťovali komplexní služby v oblasti tvorby www prezentací. S těmito agenturami pracujeme i nadále, ale po jejich částečné transformaci již nejsme výhradním dodavatelem těchto služeb. V roce 2006 jsme navázali obdobnou spolupráci s grafickým studiem Adela. Během roku 2007 jsme se stali subdodavateli webových prezentací pro společnost C & C GROUP s.r.o. a její klienty, a také jsme začali spolupracovat s firmou F-tisk s.r.o. - ofsetová tiskárna a grafické studio, pro kterou zajišťujeme také formou subdodávky tvorbu www stránek.


Chcete využít našich služeb ? Kontaktujte nás !