Služby - SEO optimalizace stránek

Podle analytické společnosti Jupiter Media Metrix více než 42% zákazníků vyhledává produkty na webu pomocí vyhledávačů. Což je zhruba 10x více než pomocí internetové reklamy.

Mnoho tvůrců webových stránek zapomíná své produkty upravit tak, aby mohly být kvalitně zařazeny do vyhledávacích serverů, zpracovány vyhledávacími roboty. Na www prezentaci to na první pohled není vidět, což je možná ten pravý důvod, proč těmto parametrům řada stránek nevyhovuje.

Webové prezentace, které produkuje naše firma jsou již v v rámci tvorby optimalizovány. Jelikož se ale na internetu spousta věcí velmi dynamicky mění a vyvíjí - ani optimalizace není jednou pro vždy !

Jsme schopni provést analýzu Vaší stávající www prezentace, a na jejím základě navrhnout a provést úpravy kodu tak, aby byl pro vyhledávače přístupnější a lépe zaindexovatelný. V rámci optimalizace Vaší www prezentace jsme schopni navrhnout a zajistit také PPC reklamní kampaň ve vyhledávačích, jejíž pomocí lze v relativně krátké době značně zvýšit návštěvnost .

Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme jak dosáhnout vyšší návštěvnosti !