Produkty - Katalogový systém

Chcete na interneru prezentovat katalog zboží nebo služeb ? Nabízíme zpracování katalogového systému přesně dle Vašich potřeb ! Máme připravený vysoce funkční katalogový systém, který můžeme upravit tak, aby maximálně vyhovoval a splňoval Vaše požadavky.

Systém je vhodný pro nabídky výrobků, ale také například pro nabídku nemovitostí, nebo pro cestovní kanceláře. Nabízený sortiment je přehledně zatříděn do víceúrovňového stromu kategorií, který je samozřejmě také editovatelný. Jednotlivé katalogové listy pak mohou obsahovat komplexní informace o dané položce, včetně možnosti přiložení dalších dokumentů nebo fotografií. Lze také využít jednoduchý kontaktní formulář, navázaný přímo na položky, prostřednictvím kterého umožníte návštěvníkům pomocí jednoho kliknutí odeslat poptávku na nabízené zboží či službu.

Katalog je zpracován tak, že se dá následně snadno doplnit o e-shop, nebo navázat na rezervační systém.

Můžemte také využít modul pro online export dat, který je využíván například v realitních kancelářích pro export inzerce na velké realitní servery. Tento modul je vytvářen na míru, přesně dle specifikací obou stran, mezi kterými výměna dat probíhá.

Kontaktujte nás pro blišží informace !