Služby - design a DTP služby

Nedílonou součástí profesionálně zpracované internetové prezentace je také kvalitní design. Připravíme pro Vás grafický návrh, plně respektující corparate indentity Vaší společnosti, navržený ergonomicky, s přehledně rozloženými ovládacími prvky. Již při návrhu designu probíhá intenzivní komunikace mezi grafikem a programítorem, aby při zpracování bylo možno vytvářet kompaktní celek, který bude zajímavý a přehledný pro návštěvníky stránek, ale také dobře strukturovaný a průchodný pro vyhledávací roboty.

Rádi Vám připravíme také grafické návrhy pro katalogy, letáky, vizitky, a další papírové propagační materiály. Můžeme navrhnou polep Vašeho auta, design reklamní cedule, billboardu, výkladní skříně. V rámci dtp služeb zpracujeme sazbu a předtiskovou příparvu Vašich materiálů.

Pomůžeme vytvořit image Vaší společnosti, obchodu, restaurace. Ve spolupráci s Vámi najdeme vhodný název, navrhneme logo, vytvoříme design pro veškeré materiály, zpracujeme kompletní grafický manuál. Zajistíme fullservis v oblasti corporate identity.

Kontaktujte nás a najděte svůj vizuální styl !